Cylinders Holding otevřel novou továrnu v Bělorusku 5. 11. 2019

Cylinders Holding otevřel novou továrnu v Bělorusku

Nová firma v běloruském městě Orša je výrobním i distribučním zázemím pro země Eurasijské ekonomické unie. Počáteční objem výroby je více než 100 000 ocelových lahví určených zejména pro distribuci technických plynů, dále pro strojírenství, automobilový průmysl, požární systémy, potravinářství a další oblasti.

 Většinový podíl ve společnosti Cylinders Bel drží Cylinders Holding. Menšinovým akcionářem je zmíněný BMZ, významný běloruský hutní producent, který se postaral o výrobní zázemí a infrastrukturu. Podílí se také na dodávkách vstupního materiálu pro láhve skupiny Cylinders Holding, jejíž nespornou tržní výhodou je, že disponuje vlastním špičkovým know-how a ověřenou, vysoce produktivní výrobní technologií.

„Věříme, že nový běloruský výrobní závod Cylinders Bel bude po boku sesterských Vítkovice Cylinders a Vítkovice Milmet posílat do světa špičkové výrobky s logem Cylinders Holding. Samozřejmě, že výrobou láhví naše působení v Bělorusku neskončí. Pracujeme na rozšíření projektu o navazující produkty a služby,“ komentoval dnešní otevření nového závodu předseda dozorčí rady Cylinders Holding Jan Světlík.   

Cylinders Holding a.s.
Členové skupiny Cylinders Holding a.s.
© ARSYLINE 2024
Upozornění
Zavřít