Historická událost v české energetice 31. 10. 2023

Historická událost v české energetice

Dnes jsme měli jedinečnou příležitost být svědky historického okamžiku pro energetiku a udržitelnost v České republice. Společnost Solar Global právě představila výrobu prvního zeleného vodíku v naší zemi a jako Cylinders Holding jsme byli samozřejmě u toho.

Na tuto důležitou jsme samozřejmě nemohli dorazit jinak než v naší Toyotě Mirai, prvním vodíkovém autě v České republice. Bylo pro nás potěšením přivézt naší Mirai na tuto událost a ukázat, že vodíková mobilita je realitou i v naší zemi.

Když CEO Cylinders Holding Janu Světlík zjistil, že předsedkyně Poslanecké sněmovny České republiky, paní Markéta Pekarová, dosud nikdy nejela ve vodíkovém autě, okamžitě se rozhodl tuto příležitost využít a osobně ji provézt po areálu. Bylo to výjimečné setkání, které ukázalo, jak vodíková technologie může oslovit i nejvyšší politické představitele.

Jsme nadšení, že vodík získává stále více podpory i od nejvýše postavených politických činitelů v České republice. Toto odhodlání podporovat udržitelné energetické zdroje je klíčové pro budoucnost naší země. Jako Cylinders Holding jsme připraveni pokračovat v poskytování inovativních řešení pro skladování vodíku a podporovat rozvoj této technologie v České republice.

Cylinders Holding a.s.
Členové skupiny Cylinders Holding a.s.
© ARSYLINE 2024
Upozornění
Zavřít